Bobo qa propozim . . .

Publikuar më 10/09/2013

Nje djale i beri nje vajzes propozim . . .
Je e bukur dhe pa llafe .. Hajde goc ta pime nje kafe . . .
Vajza e pa nga koka tek kembet dhe zbardhi dhembet:
-Une ofertat i kam full, nuk pi kafe por Red Bull !
Djali u zbardh , u zbardh porsi leter….dhe i tha:
-Lere goc se e pime njeher tjete

Të ngjashme

Ska komente

Komento