Bjondina për New York

Publikuar më 27/04/2017

Bjondina e kishte biletën për New York të klasit të 2-të të Aeroplanit,mirëpo ajo shkon në Aeroplan dhe drejt ulet në klasën e parë,vjen Stjuardesa dhe i thot se duhet me u bart në klasën e 2-të, Bjondina ja kthen: Jo unë mirë jam këtu se kam ndërmend të lëviz.Vjen piloti dhe e lutë prapë, mirëpo Bjondina nuk lëviz dot, më në fund erdhi Kapiteni dhe i thot diqka në vesh, Bjondina ia kthen :Ooo po pse s’më treguat më herët… ,qfar njerëz! E pyet Stjuardesa Kapitenin: qfar i the? Kapiteni ia kthen : I thash se klasa e parë nuk shkon për në New York…

Të ngjashme

Ska komente

Komento