Bjondina dhe makina

Publikuar më 11/06/2011

Kjo veturë në rrugë fshati harxhon 8 litra, kurse jashtë fshatit nuk harxhon më shumë se 6,- i thonë bjondinës në sallonin e veturave.

-O Zot, që kur kanë nisë të prodhohen vetura që dinë ku, sa të harxhojnë- foli bjondina.

Të ngjashme

Ska komente

Komento