Biznesmeni

Publikuar më 26/03/2017

Nje biznesmen i pasur qyteti po qendronte ne nje hotel fshati. Nje mengjez, ndersa po hynte ne dhomen e ngrenies se hotelit, I vetmi qiraxhi I ulur ne nje tavoline, u ngrit ne kembe.

Atij iu be qejfi dhe i tha: – Ulu,ulu.

Qiraxhiu u cudit:

– Pse, a smund te marr marmallaten nga tavolina tjeter?

Të ngjashme

Ska komente

Komento