Bisedonin dy te panjohur

Publikuar më 20/02/2017

– Kur e ndjej qe po me afron gripi vishem trashe rri ne shpi dhe marr prane vetes nje shishe raki.Pas nje ore gjithcka ka mbaruar.

– Cili gripi? – pyeti tjetri.

– Jo mo cne, shishja e rakise!

Të ngjashme

Ska komente

Komento