Birra vs Femrat

Publikuar më 23/02/2012

1.Birra nuk flet
2.Birra eshte gjithmon e gatshme dhe e lengshme
3.Birra edhe kure eshte e ftohet eshte e mire bile edhe me e mira
4.Mund te pishe disa birra pernjeheresh dhe ska dem
5.Birra s behet kurre gjeloze ne nje birre tjeter
6.Kurr ska nevoj ti flasesh fjale te embla nje birre per tia zbutur dhembjen
7.Birra,po kjo ta meson udhen
8.Birra mund te pihet kudo dhe kurdo
9.Me nje birrë je shume aktiv,i gjalle
10.Birra kurre s`te le shenja ne trup as ne goje
11.Nuk ke probleme gjuhesore me birrat e huaja
12.Birra s`kerkon amballazh te ri
13.S`ke nevoj te marresh birren me vete ne restoran,gjen atje
14.Birra nuk te shitet intelegjente
15.Dy gishta mjaftojne per nje pako prej 6 birrash
16.Birren mund ta pishe pa ja hequr tiketen
17.Edhe 95 vjeqar munde te pishe birre
18.S`ka nevoj te fiket drita per te pire nje birre
19.Birra e ka c`do her te njejten shije
20.Birra eshte gjithmone e mireseardhur
21.Nje birre mund te ndahet mes miqesh
22.Edhe ne varre mund te derdhet birra dhe te te freskoj
23.Nese birra ndonjeher jua merr mendjen , kjo ndodh vetem per pak kohe.

Të ngjashme

Ska komente

Komento