Bie dera

Publikuar më 19/06/2015

Bie dera,gruaja i thot dashnorit shko fshiu mbas televizorit,hapderen ishte dashnori tjeter.Sa fillojne bie dera prap,ik fshiu mbas lavatrices i thot gruaja se erdhi burri .Hap deren ishte dashnori tjeter.
Sa fillon dhe me kete bie dera,ik fshihu ne dollap i thote gruaja dhe shko e hapa deren .
Burri futet gjithe inat dhe gjen te parin mbas lavatrices .
-Po ti ca ben ketu i thot burri gjith inat?
-Po ja,si te them un jam ustai i lavatrices .i nderrova 1guanicion e cdo gje ne rregull dhe iken.
-Burri gjen te dytin mbas tv,mir ai ishte ustai i lavatrices po ti kush je?
Ky i zen ngusht i thot
-un rregullova tv dhe iken.
Kur hap dollapin burri gjen te tretin .
-Mire ata te dy ishin ustallare po ti ca ben ne mes te robave?
Ky i fundit ngre duart lart dhe me ze te trash thote:
-Une jam mola e robave .

Të ngjashme

Ska komente

Komento