Behu burre…

Publikuar më 02/02/2017

Me prezantoi e dashura me familjen e saj sot: Zemer, kjo eshte mami. Ky eshte babi. Kjo eshte motra vogel. Dhe kta jane 7 vllezerit e mi. Aty mor shok, mu permbledhen ne 1minute gjithe castet me t’bukura te jetes sime. E mblodha veten dhe ju fola: Jam filani, jam me kancer, do vdes pas 1jave.

Të ngjashme

Ska komente

Komento