Batuta per bjondet

Publikuar më 30/07/2009

1. Pse bjondja meson ne ballkon? Qe ti tregoje te tjereve qe ka studiuar jashte.

2. Pse bjondja para se te fleje merr nje gote te mbushur me uje dhe nje gote bosh? Se edhe mund t’i pihet edhe jo.

3. Pse bjondja nuk e shkruan dot 11-en? Sepse s’di se cilin 1 te vendos te parin.

4. Nje bjondje shkon per te bere testin e shtatezanise. Del nje brune dhe i tha se i kishte dale pozitiv. Bjondja i thote brunes: – Me trego ndonje pyetje se s’kam mesuar!

5. Pse bjondja nuk flet kur ben seks? Sepse mami i ka thene te mos i flase te panjohurve!

6. Pse bjondja hedh sheqer te koka para se te fleje? Qe te beje gjumin e embel.

7.  Si ulen 4 bjonde ne nje karrige?  E kthejne permbys.

8.  Cfare ben bjondja kur gjen 2000 leke ne rruge? I fut ne xhep!

9. Si e vret bjondja peshkun?  Ia fut koken ne uje derisa te mbytet!

10. Pse qesh bjondja kur bie rrufeja? Kujton se po del ne fotografi!

Të ngjashme

15 Komentet

 • Reply diellza 29/05/2010 at 3:05 pm

  nuk e kuptoj se pse vetem me bjondet bejne humor por sdoqofte keto humor jane shume qesharake hahah

 • Reply bafqar 16/06/2010 at 2:36 pm

  shum interesante ju lumt e meritojn bjondet kete

 • Reply eli 25/06/2010 at 5:37 pm

  shum nice!!!

 • Reply muti tba 04/01/2011 at 4:24 pm

  ikni pirdhuni se nna cat t*****
  bjondet jan njishe

 • Reply tina 14/01/2011 at 9:07 pm

  hahaha shum mir nime met vertet jan te huptna kto bjondet hahah

 • Reply Saidj 06/04/2011 at 7:38 am

  Bjondet jan te papara.prandaj behet humor me to,dmth ato kan vlera

 • Reply mira 10/07/2011 at 4:48 pm

  un vet jam bjonde ama shum nice hehehehehehehehehehehehe

 • Reply lola 21/02/2012 at 7:38 pm

  hahaha shum mir

 • Reply bukurie 15/12/2012 at 8:25 pm

  kto bjondet me tvertet jan shum budalle e di se e kam nje prej tyre nklas

 • Reply lulzime 15/12/2012 at 8:27 pm

  mkini lodh me bjondet a nuk ka me dns tjeter talleni

 • Reply KATA 13/03/2013 at 1:30 pm

  TI QE JE “LODH” NGA BJONET . PSE VJEN KTU?????

 • Reply sara 21/11/2013 at 11:28 pm

  sa me shkrin kjo fraza”bionde e ke radhen sonte”

 • Reply Maria 11/05/2015 at 4:35 pm

  Hahahhahaha kto ishin me tvertet tbukra hahahahahhahpo se kuptoj clidhje kan bjondinat me budallallikun

 • Reply andrea 22/12/2015 at 3:20 pm

  Kam qesh me lot

 • Reply andrea 22/12/2015 at 3:25 pm

  Kam qesh me lot
  Bjondet ne sarande jan shume inteligjente

 • Komento