Category

Barcoleta

Help me please…

Publikuar më 30/06/2017

Njeri po mbytej ne det e po therriste:”ndihme… ndihme… po mbytem,sdi te notoj…”! I afrohet njeri e i thote: “Do you speak english? -“Yes,yes,I speak english,help me please…” -“Budalla,cte duhet…

Më Shumë

Bilbil në goje

Publikuar më 30/06/2017

Një djale i vogël po kalonte rrugës me cigare në dore, e shikon polici i trafikut dhe i thotë : Polici: – 0 djal kaq i vogel ti me cigare…

Më Shumë

Pershendetje!

Publikuar më 28/06/2017

– Pershendetje! – Pershendetje! – Ju telefonuam per t’ju dhene oferten me te mire te internetit. – Nuk e kam te nevojshme! – Po do e keni me lire se…

Më Shumë

Dua lekë jo mend?

Publikuar më 28/06/2017

Një lypës po i kërkonte njërit lëmoshë dhe ai tjetri i thotë: – Po pse nuk punon o robo? – O vllai po të kërkoja lekë e jo mend???

Më Shumë

Shaka burgu

Publikuar më 23/06/2017

Midis dy të burgosurve: – A je i martuar? – Jo mor burrë, preferoj të jem i lirë….

Më Shumë

Shkenca ka evoluar

Publikuar më 23/06/2017

Një burrë rreth të 50-ve pësoi një aksident shumë të rëndë nga i cili humbi për fatin e tij të keq “mikun”. Kur shkoi për t’u vizituar te urologu, ky…

Më Shumë

Dy pacientë në spital

Publikuar më 21/06/2017

Dy pacientë të shtrirë në spital flasin me njëri-tjetrin: – Çfarë të gjeti ty? – Nuk i bleva gruas veturë. – Po ty? – Unë i bleva veturë.

Më Shumë

Shpresa dhe Bukura

Publikuar më 20/06/2017

– Shpresa çkemi? – Mirë Bukra ça bone ti? – Mirë, ku e paske burrin mi? – Te kopshti… – Nuk po e shoh….. – Duhet të gërmosh pak…

Më Shumë

Rekomandimi

Publikuar më 16/06/2017

– Doktor, kam dhimbje në tre vënde, cfarë më rekomandoni? – Mos shkoni më te ato tre vëndet…

Më Shumë