Category

Barcoleta (18+)

Burri i zhgënjyer

Publikuar më 08/02/2016

Burri: Jam i zhgënjyer! Qe sa kohë e kam pritur këtë meç të boksit, ndërsa zgjati vetëm dy minuta. Përfundoi që në raundin e parë. Gruaja: Tash e kupton si…

Më Shumë

Njoni n’Barnatore

Publikuar më 12/11/2015

Shkon njoni n’Barnatore hin mrena edhe pe pyt shitsen. Mishteria – Mfal a bon 1 prezervativ me shije t’portokallit njo me shije t’dhredhez njo me t’bananes edhe njo me t’molles?…

Më Shumë

Betohu

Publikuar më 22/10/2015

– Bëjmë seks? – Kam frikë! – Pseee? – Se mos mbetem shtatzënë! – Kjo nuk ka për të ndodhur! – Betohu Seldi! – Të betohem Sinan!

Më Shumë

Në orën e biologjisë

Publikuar më 21/10/2015

Në orën e biologjisë profesori po i shpjegonte studentëve se sp*rma përmban glukozë, dmth sheqer: -Profesor!, i thotë një studente, -Si ka mundësi që spe*ma ka sheqer dhe nuk ndihet…

Më Shumë

Dy të fejuarit

Publikuar më 29/11/2014

Vajza shikon një gjel qe i kishte hipur pulës dhe pyet djalin: Vajza: Shiko, çfarë bëjnë ata? Djali: Është normale, jemi ne fshat, përgjigjet djali. Më vonë shikon një cjap…

Më Shumë

Çifti që s’merret vesh

Publikuar më 30/10/2014

S’kam çfarë të bëj, vërtet që nuk kuptohem dot me Gencin!” Genta: “Pse, çfarë ndodhi?” Moza: “I thashë që s’dua ta shoh më!” Genta: “Po ai çfarë tha?”. Moza: “Thjesht,…

Më Shumë

Mësuesja

Publikuar më 11/09/2014

Mesuesja: Pse qesh? Nxenesi : Pash nje rrip te sutjenave te tua Mesuesja: Dil perjashta nje muaj pezullim Qesh nxensi i dyt Mesuesja: Po ti pse qesh? Nxenesi : Pash…

Më Shumë

Vjehrra

Publikuar më 08/09/2014

Një burrë duke u kthyer nga puna, takon një shok e fillojnë të pijnë, por pak më shumë se zakonisht. Duke vajtur në shtëpi, vret mendjen e vendos ta përkëdhelë…

Më Shumë

Numri i telefonit

Publikuar më 03/09/2014

Një investues amerikan ia kërkon numrin e telefonit një ministreje nga Ballkani. – Sex, sex, sex. Free sex tonight! – i thotë ajo. Menjëherë reagon përkthyesi: – Deshi të thoshte…

Më Shumë

Plaka në tren

Publikuar më 01/09/2014

Një plakë ishte ulur në tren. Përballë kishte disa djem të ri çamarrokë. Të cilët po e shikoni me vëmëndje gjoksin e plakës. Në momentin që treni hyri në tunel,…

Më Shumë