Category

Barcoleta (18+)

Si të quajne?

Publikuar më 13/02/2017

Një burrë kthehet në shtëpi dhe gjen të shoqen në shtrat me një burrë tjetër. – Kush dreqin është ky ? – bërtet ai. – Pyetje me vend – përgjigjet…

Më Shumë

Zgjedhe nje password +18

Publikuar më 13/02/2017

Nje femer, teknike kompjuterash po ndihmonte nje djale qe te vinte ne pune kompjuterin. Pasi gjithcka po perfundonte teknikja i kerkon djalit te zgjedhi nje password.Djali per te bere pak…

Më Shumë

Baba dhe Biri

Publikuar më 07/11/2016

Nje nate djali e sheh baben e vet tu ja ** te emen dhe e pyet baban: – Cka je tu be o babe? babai pergjigjet: – Mamit tend i…

Më Shumë

Gjakovalia te vullkanizeri

Publikuar më 10/05/2016

E dergon gjakovalia kondomin te vullkanizeri. Vullkanizeri i nervozuar e pyet? “O njeri, sa here duhet me e ngjit. Gjakovalia ia kthen: -Jo bre, tash e kam pru ne balancim,…

Më Shumë

Refuzimi

Publikuar më 15/04/2016

Ofertës së një mashkulli për seks, një bionde i përgjigjet në këtë mënyrë: Jo, jo dhe jo! Nuk jam unë vajzë e tillë, toka është e lagësht, ndërsa mami ma…

Më Shumë

Plaku dhe vajza

Publikuar më 06/04/2016

Nje dit ne autobuz hypen nje plaku dhe zer vend,mbas pak stacionesh hypen nje vajze, por autobuzi ishte mbushur plot dhe vende skishte, pran vajzes ishin disa djem qe filluan…

Më Shumë