Category

Barcoleta (18+)

Unë erdha në punë

Publikuar më 27/04/2017

Vjen polici i SHPK-së, cullak në stacion. E takon eprori edhe po E pyet. Pse more ke ardhë cullak. Polici duke belbëzuar, fillon të arsyetohet. Ishim në një Party (aheng).…

Më Shumë

Azemi +18

Publikuar më 27/04/2017

E pyet Bali, Azemin. – A don ta dëgjosh një tregim për dashurinë, qenin dhe nënën. – Hajt, tregoma i përgjigjet Azemi. – Ta ç… qeni, nanën.

Më Shumë

Në repartin e gjinekologjisë

Publikuar më 27/04/2017

Bjondina shkon në spital në repartin e gjinekologjisë. Mjeku: Dëshëroni të vizitoheni Bjondina: Jo dua të abortoj! Mjeku: Përse të abortoni? Bjondina: Dyshoj që fëmiu është imi!??

Më Shumë

Lepuri dhe i biri

Publikuar më 18/03/2017

Lepuri i madh i thote te birit – Tani u rrite dhe duhet te mesosh te besh seks. Hajde me mua. Edhe marrin rrugen dhe ulen ne nje stol perkrah…

Më Shumë

BURRI I TERBUAR

Publikuar më 05/03/2017

Nje burre kthehet pas gjashte muajsh nga kurbeti. Takon gruan e perqafon dhe i thot grua shpejt se kam gjasht muaj qe sbej sex,gruaja po prit mor se sa ke…

Më Shumë