Babai i dergon leter djalit ne burg

Publikuar më 19/04/2013

-Biri im, kete vit nuk mund ta punoj token qe ta mbjellim se ti je ne burg dhe une u plaka. Nuk kam me fuqi..
Djali i kthen leter babait
– Mos bej gabim ta punosh token se ty kam fshehur armet dhe drogen..
Policia hap letren e dalit dhe me pas shkon germon token per te gjetur armet dhe drogen po nuk gjejne gje..
Te nesermen djali i dergon perseri leter babait:
-Ja ta punova dhe token.. nuk mund te bej dot me shume.

Të ngjashme

Ska komente

Komento