Autobusi

Publikuar më 09/02/2017

Nje grua e priste autobusin me djalin e saj. Aty afer ishte nje polic i cili poashtu e priste autobusin
Femija e pyet nenen e tij: Pse u vonua autobusi. Ajo ia kthen se ka shkuar te vullkanizeri per ti kontrolluar gomat. Pas disa minutave djali perseri pyet nenen pse nuk vie autobusi e ajo i thote se ka shkuar te mjeshtri per te rregulluar nje drite. Autobusi vonohet ende dhe djali prap e pyet nenen e tij se qka u be me autobusin e ajo i thote se e kan derguar te mjeshtri per ta ngjyrosur. Polici qe ishte afer aty nuk mundi te duroj me dhe filloi te bertiste A nanen e pisave a tash e kan gjet me e ngjyros autobusin a?

Të ngjashme

Ska komente

Komento