Asigjo e plako…

Publikuar më 07/02/2017

Hyna me i lokal sot ,dhe gjej i ven bosh aty dhe ulem. Porososi nji kafe ,dhe teksa po prisja shof qe po m’shihnin ca cuna shtrember…nuk e dhash veten…bie kafen kamarieri, fus sheqerin , e trazoj dhe e kthej nje here. Shif un ,kta cunat prap tu m’pa shtrember…s’durova me dhe i them
-O cuna, a keni najgjo me mu, se keni qe kur hyna n’lokal qe m’shihni shtrember?
Kur ma kthen njeri
-Asigjo e plako, po maro shpejt at kafen dhe cohu nga tavolina jone,,, pall

Të ngjashme

Ska komente

Komento