Aksident

Publikuar më 31/10/2015

Ndodh një aksident shumë i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës. Dy makina përplasen shumë keq. Mbërrin policia në vendngjarje dhe shikon dy shoferët meshkuj duke “e bërë” me njëri-tjetrin.
-Çfarë bëni kështu more?,i pyet polici rrugor i habitur.
-Normalisht në këto raste jepet frymarrje gojë më gojë!
– Ashtu e filluam shef, përgjigjet një nga shoferët i djersitur!!

Të ngjashme

Ska komente

Komento