Ai momenti

Publikuar më 14/05/2014

A e dini atë momentin, kur femra zgjohet në mëngjes ju puth këndshëm dhe ju përqafon, lëshon një muzikë të qetë, pastaj jua sjell kafen dhe mëngjesin në krevat, dhe ju buzëqesh në mënyrë që ju bën të ndjeheni njeriu më i lumtur në botë…?
– As unë!

Të ngjashme

Ska komente

Komento