A e dini pse e duam aq shume tenisin….femeror?

Publikuar më 28/03/2014

Tenisi eshte nje sport shume i bukur, si per meshkuj ashtu edhe per femra. Shpirti i gares, atletika, shpejtesia e reagimit, zhdervjelltesia, elasticiteti, e papritura, etj. mund te jene disa nga arsyet qe e bejne kete sport kaq te deshiruar dhe te ndjekur. Por mos ndoshta ka edhe dicka tjeter , qe sebashku me faktoret e tjere e bejne akoma edhe me interesant. Gjykoni vete me mire.

Të ngjashme

Ska komente

Komento