3 te Çmendurit

Publikuar më 26/01/2012

Ne nje spital psikiatrik doktori merr te 3 te cmendur edhe vizaton me shkumes nje dere ne mur,u thote pacienteve”dilni ja tek eshte dera”sapo degjuan kete shkon i pari turret me vrap edhe plaset e bie ne toke ,shkon i dyti dhe po e njejta gje ndersa i treti po rrinte ne vend.doktori u cudit edhe e pyeti po ti pse sdole…ia kthen pacienti “harruan ata budallenjte qe une kisha celesin ne xhep”

Të ngjashme

1 Comment

  • Reply antigona 01/02/2012 at 12:48 pm

    wowo interesante

  • Komento