17 Bjondinat

Publikuar më 27/09/2009

Kane qen 17 bjondina para nje diskoteke dhe kan qendruar duke prit para diskotekes… Rojtari diskotekes i pyet pse nuk hyni mbrenda cfare po pritni po pritni?

-Ato i pergjigjen e presim edhe 1. A nuk duhet me qen 18 per me hy mbrenda?

Të ngjashme

Ska komente

Komento