Buri tek doktori

Publikuar më 30/07/2009

Nje burre shkon tek doktori dhe i thote:  “doktor kur bej seks degjohen fishkellima”
Doktori – Cfare moshe keni ?
Burri – 80
Doktori – Ateher cfar mutin doni, dhe duartrokitje.

Të ngjashme

Ska komente

Komento